Strona o rosyjskiej agresji dostępna już jest w języku rosyjskim

Strona o rosyjskiej agresji dostępna już jest w języku rosyjskim

Ukrinform
Specjalna strona internetowa dotycząca agresji Federacji Rosyjskiej przeciwko Ukrainie stała dostępna w języku rosyjskim - napisał Specjalny Przedstawiciel Stanów Zjednoczonych ds. Ukrainy Kurt Volker na Twitterze.

„Odwiedźcie naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się o agresji Rosji na Ukrainie. Teraz dostępna jest w języku rosyjskim - powiedział.

Specjalny Przedstawiciel USA ds. Ukrainy Kurt Volker zaprezentował wcześniej stronę „Przeciwdziałanie rosyjskiej agresji na Ukrainie” - innowacyjną próbę wykorzystania zdjęć satelitarnych, map i statystyk do opisania konsekwencji rosyjskiej agresji na Ukrainie.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-