Dżemilew - Putin w swoim otoczeniu przyznał, że aneksja Krymu była błędem

Dżemilew - Putin w swoim otoczeniu przyznał, że aneksja Krymu była błędem

Ukrinform
Rosyjski prezydent Władimir Putin w swoim otoczeniu przyznał, że aneksja Krymu była błędem, ale nie przyzna się do tego publicznie - powiedział Mustafa Dżemilew podczas programu na stacji telewizyjnej „Priamyj”.

„Teraz, Putin, po prostu nie ma wyjścia. Obecnie różne służby są zainteresowane naszą opinią: jak Pan myśli, czy Putin mógłby oddać Krym bez utraty twarzy? Nie ma takiego sposobu, po prostu nie ma. Putin przyznaje, że popełnił błąd? W swoim otoczeniu on o tym mówi: są to sprawdzone źródła.

16 marca 2014 r. na terytorium Krymu odbyło się „referendum” odnośnie statusu półwyspu, które doprowadziło do przyłączenia Krymu do Rosji. Prezydent Rosji Władimir Putin 18 marca ogłosił „przyłączenie” Krymu do Rosji.

Organizacje międzynarodowe uznały za bezprawną okupację i aneksję Krymu i potępiły działania Rosji. Kraje zachodnie nałożyły sankcje ekonomiczne.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-