Rada Nadzorcza KTPiRU rozwiązała umowę z Ałasanią

Rada Nadzorcza KTPiRU rozwiązała umowę z Ałasanią

Ukrinform
31 stycznia Rada Nadzorcza Krajowej Telewizji Publicznej i Radiofonii Ukrainy (RNKTPiRU) podjęła decyzję o usunięciu Zuraba Ałasanii ze stanowiska prezesa zarządu rady programowej.

Decyzja ta została podjęta większością głosów na wstępnym posiedzeniu, które odbyło się 31 stycznia, poinformował "Media Detector" przez wiceprzewodniczącą Rady Nadzorczej KTPiRU Swietłanę Ostap.

Ałasania powiedział korespondentowi Ukrinformu, że nie skomentował jeszcze decyzji Rady Nadzorczej.

Ukrinform próbuje skontaktować się z członkami Rady Nadzorczej KTPiRU.

Jak wspomniano, 10 kwietnia 2017 r. Rada Nadzorcza Krajowej Telewizji Publicznej i Radiofonii Ukrainy wybrała Zuraba Ałasanię na stanowisko przewodniczącego rady programowej na okres 4 lat.

Wcześniej Ałasania był dyrektorem Państwowej TV od 2014 do listopada 2016.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-