Miss Choinka 2018: wybieramy najpiękniejsze świąteczne drzewko Ukrainy

Miss Choinka 2018: wybieramy najpiękniejsze świąteczne drzewko Ukrainy

Ukrinform
Drugi rok z rzędu Ukrinform rozpoczyna konkurs na najpiękniejsze drzewko noworoczne. Wybierzcie wg państwa najlepszą i głosujcie. Zwycięzcę ogłosimy 2 stycznia 2019 roku:

Przypomnijmy, w zeszłym roku tytuł "Miss Choin ka 2017" wg opinii czytelników Ukrinform otrzymało świąteczne drzewko z Krzemieńczuka. Głosowało na nie 40% naszych czytelników. Honorowe drugie miejsce przypadło choince z Winnicy (26%). Wreszcie "brąz" zdobyły Czerniowce (14%).

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-