Prezydent wcielił w życie decyzję Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony o pogłębieniu integracji Ukrainy z NATO

Prezydent wcielił w życie decyzję Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony o pogłębieniu integracji Ukrainy z NATO

Ukrinform
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski wdrożył decyzję Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony z 4 czerwca 2021 r. „W sprawie pilnych działań w celu pogłębienia integracji Ukrainy z Organizacją Traktatu Północnoatlantyckiego”.

Jak donosi Ukrinform, odpowiedni dekret Prezydenta Ukrainy nr 307/2021 został opublikowany na stronie internetowej głowy państwa.

„Zgodnie z art. 107 Konstytucji Ukrainy dekretuję: wprowadzić w życie decyzję Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy z dnia 4 czerwca 2021 r. „W sprawie pilnych działań w celu pogłębienia integracji Ukrainy z Organizacją Traktatu Północnoatlantyckiego” - napisano w komunikacie.

Zwraca się uwagę, że kontrolę nad wykonaniem decyzji Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy, wydanej niniejszym dekretem, sprawuje Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy.

Przypomnijmy, 4 czerwca sekretarz Rady Bezpieczeństwa Ołeksij Daniłow poinformował, że Rada Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony podjęła decyzję o pogłębieniu integracji Ukrainy z Organizacją Traktatu Północnoatlantyckiego i zatwierdziła raport z przeglądu ogólnokrajowego systemu antyterrorystycznego.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-