Prezydent zmienił skład delegacji ukraińskiej w TGK

Prezydent zmienił skład delegacji ukraińskiej w TGK

Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski zmienił skład delegacji do udziału w Trójstronnej Grupie Kontaktowej ds. Pokojowego Rozstrzygnięcia Sytuacji we Wschodniej Ukrainie.

Jak donosi Ukrinform, odpowiedni dokument został opublikowany na stronie internetowej głowy państwa.

„Wchodzi do delegacji Ukrainy w Trójstronnej Grupie Kontaktowej Wiktoria Strachowa - doradca z Biuro Prezydenta Ukrainy jako członek delegacji, przedstawiciel Ukrainy w podgrupie roboczej ds. społeczno-gospodarczych ... wychodzi delegacji – J. Swydenko”- czytamy w dokumencie.

Dokument wchodzi w życie z dniem jego publikacji.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-