Szmyhal spotkał się w Brukseli z przewodniczącym Rady Europejskiej

Szmyhal spotkał się w Brukseli z przewodniczącym Rady Europejskiej

zdjęcie
Ukrinform
Premier Ukrainy Denys Szmyhal spotkał się w Brukseli z przewodniczącym Rady Europejskiej Charlesem Michelem.

Szef rządu napisał o tym w Telegramie - donosi Ukrinform.

„W przededniu posiedzenia Rady Stowarzyszenia UE-Ukraina spotkałem się z przewodniczącym Rady Europejskiej Charlesem Michelem. Z niecierpliwością czekamy na uzgodnienie z UE konkretnych ram czasowych dla rozpoczęcia kompleksowego procesu przeglądu osiągnięcia celów układu o stowarzyszeniu”- powiedział Szmyhal.

Jak podał Ukrinform, we wtorek 9 lutego delegacja rządowa pod przewodnictwem Szmyhala rozpoczęła trzydniową wizytę roboczą w Brukseli, aby wziąć udział w posiedzeniu Rady Stowarzyszenia UE-Ukraina.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-