Spotkanie Oleny i Wołodymyra Zełenskich z księciem i księżną Cambridge odbyło się w ciepłej atmosferze – Mendel

Spotkanie Oleny i Wołodymyra Zełenskich z księciem i księżną Cambridge odbyło się w ciepłej atmosferze – Mendel

Ukrinform
W bardzo ciepłej atmosferze odbyło się spotkanie Prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego i jego żony Oleny Zełenskiej z Księciem i Księżną Cambridge - poinformowała w komentarzu dla Ukrinform sekretarz prasowa prezydenta Ukrainy Julia Mendel.

„Spotkanie przebiegło w bardzo ciepłej atmosferze. W spotkaniu z rodziną królewską zawsze jest magia. Prezydent Ukrainy zaprosił księcia i księżną Cambridge do odwiedzenia Ukrainy - powiedziała.

7-8 października prezydent Ukrainy złoży oficjalną wizytę w Wielkiej Brytanii. W środę, 7 października, Zełenscy odbyli audiencję u członków rodziny królewskiej - księcia i księżnej Cambridge.

Książę Wilhelm zwrócił uwagę na wagę oficjalnej wizyty Prezydenta Ukrainy w Wielkiej Brytanii. Podczas spotkania strony wymieniły poglądy na szereg zagadnień międzynarodowych, w tym na temat ekologicznych inicjatyw, a także współpracy bilateralnej w zakresie rehabilitacji medycznej żołnierzy, równości płci i społecznej oraz zwalczania przemocy w rodzinie.

Zełenski zaprosił księcia i księżną Cambridge do odwiedzenia Ukrainy i podkreślił znaczenie utrzymywania kontaktów międzyludzkich.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-