SAP przygotowuje się do przekazania ponad 200 spraw do Sądu Antykorupcyjnego WIDEO

SAP przygotowuje się do przekazania ponad 200 spraw do Sądu Antykorupcyjnego WIDEO

Ukrinform
Antykorupcyjny wydział specjalny prokury przygotowuje się do przekazania ponad 200 postępowań karnych do Wyższego Sądu Antykorupcyjnego po jego uruchomieniu we wrześniu.

Informacja taka została podana na konferencji prasowej w Ukrinforme przez szefa Specjalnej Prokuratury Antykorupcyjnej Nazara Chołodnickiego.

„Koncentrujemy się szczególnie na stworzeniu Sądu Antykorupcyjnego od początku jego działalności, ponieważ 208 postępowań czeka już na rozpatrzenie. Do końca sierpnia nadal planujemy przekazać do sądu jeszcze kilkanaście spraw. My, jak nikt inny, jako prokuratorzy, w rzeczywistości, czekamy na uruchomienie Sądu Antykorupcyjnego”, powiedział Chołodnicki.

Jak informowaliśmy, oczekuje się, że Wyższy Sąd Antykorupcyjny rozpocznie pracę 5 września.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-