Stoltenberg zaprosił Zełenskiego do Kwatery Głównej NATO

Stoltenberg zaprosił Zełenskiego do Kwatery Głównej NATO

Ukrinform
Sekretarz Generalny Sojuszu Północnoatlantyckiego Jens Stoltenberg odbył rozmowę telefoniczną z Wołodymyrem Zełenskim i zaprosił go do odwiedzenia Kwatery Głównej NATO.

O tym Stoltenberg napisał na swojej stronie na Twitterze.

„Właśnie rozmawiałem przez telefon z nowo wybranym prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim. Pogratulowałem mu zwycięstwa i zaprosiłem go do odwiedzenia siedziby NATO w najbliższej przyszłości. NATO będzie nadal zapewniać Ukrainie silne wsparcie polityczne i praktyczne”, powiedział Stoltenberg.

We wtorek przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk także przeprowadził rozmowę telefoniczną z Wołodymyrem Zełenskim i podkreślił, że czeka na niego na szczycie Ukraina-UE w lipcu.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-