Razem pokazaliśmy zwycięstwo gospodarki - Kubiw

Razem pokazaliśmy zwycięstwo gospodarki - Kubiw

Ukrinform
Rozwój ukraińskiej gospodarki trwa już nieprzerwanie przez okres dziewięciu lat.

Stwierdził pierwszy wicepremier - minister rozwoju gospodarki i handlu Stepan Kubiw na spotkaniu Rady Rozwoju Regionalnego w regionie czerniowieckim, donosi korespondent Ukrinformu.

„Oni (Federacja Rosyjska - red.) nienawidzą tylko jednej osoby, która jest najwyższym dowódcą, która sprzeciwia się ich polityce - Petro Poroszenki ... I przez pięć lat Ukraina nadal przeciwstawia się Rosji z bardzo wielkim wysiłkiem i uporem”, zauważył Kubiw.

Przypomniał, że na wschodzie Ukrainy zginęło ponad 13 tysięcy żołnierzy i cywilów, ponad 26 tysięcy osób zostało rannych, 1.7 miliona naszych współobywateli stało się osobami wewnętrznie przesiedlonymi

 „To wyzwanie, przed którym stoi dziś prezydent, rząd i Rada Najwyższa, okazując jedność i niezwyciężoność. Razem pokazaliśmy nowe zwycięstwo, w tym i w gospodarce. Wzrost gospodarczy Ukrainy trwa najdłużej nieprzerwanie od dziewięciu lat. W czwartym kwartale-3,5%. Przypomnijcie sobie, jak nam powiedziano, że tak się nie stanie”, dodał Kubiw.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-