Rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych - Moskwa odpowie na sankcje Kanady i Stanów Zjednoczonych

Rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych - Moskwa odpowie na sankcje Kanady i Stanów Zjednoczonych

Ukrinform
Ministerstwo Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej wyraziło ubolewanie z powodu wprowadzenia nowych sankcji przez Stany Zjednoczone i Kanadę i ostrzegło, że Moskwa udzieli im „praktycznej odpowiedzi” - napisano w komentarzu rosyjskiego departamentu w piątek 15 marca.

„Wyrażamy żal, że amerykańskie i kanadyjskie stolice nadal podążają za katastrofalnym kursem, zmierzającym do całkowitego zniszczenia stosunków dwustronnych z Rosją. Jeśli chodzi o naszą praktyczną odpowiedź, to na pewno się pojawi. (...)W ostatnich latach Waszyngton i Ottawa, kierując się wymyślonymi powodami, co jakiś czas wprowadzają środki ograniczające wobec rosyjskich obywateli i organizacji, w celu zwiększenia presji na nasz kraj”, powiedział rosyjski rząd.

W Moskwie uważa się, że sankcje nie przynoszą pożądanych rezultatów dla Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Stany Zjednoczone i Kanada nałożyły sankcje na szereg osób i podmiotów odpowiedzialnych za bezprawną aneksję i okupację Krymu oraz destabilizację wschodniej Ukrainy. ”

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-