Poroszenko - Dla Putina wybory w 2019 roku to główna bitwa o Ukrainę

Poroszenko - Dla Putina wybory w 2019 roku to główna bitwa o Ukrainę

Ukrinform
Dla rosyjskiego prezydenta Władimira Putina, wybory na Ukrainie w 2019 roku są jak główna bitwa o nasz kraj, upiorna szansa na odzyskanie go – powiedział prezydent Ukrainy Petro Poroszenko podczas wystąpienia na forum „Otwarty Dialog” w sobotę w Kijowie, donosi korespondent Ukrinform.

„Wybory w 2019 roku to dla Putina główna bitwa o Ukrainę, którą maniakalnie usiłuje sobie przywrócić. Rosja próbuje ingerować w nasze wyboru, jak w wybory w USA, Francji, Niemczech, podobnie jak w referendum w Wielkiej Brytanii i Holandii. Teraz oni te technologie zamierzają sprawdzić na Ukrainie” - powiedział Poroszenko.

Jest przekonany, że Ukraińcy nie pozwolą już żeby urząd Ukraińskiego Prezydenta zajmował „rosyjski agent”.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-