Ukraina i Liban zamierzają ożywić dialog polityczny

Ukraina i Liban zamierzają ożywić dialog polityczny

Ukrinform
Ukraina i Liban ostatnio zintensyfikowały współpracę gospodarczą, ale dialog polityczny musi zostać przywrócony - stwierdził wiceminister spraw zagranicznych Ukrainy, Serhij Kyslyca.

Serhij Kyslyca zauważył znaczną intensyfikację kontaktów biznesu ze strony obu krajów i podkreślił znaczenie ożywienia dialogu politycznego, w tym przeprowadzenia ponad 2019 konsultacji politycznych między ministerstwami obu krajów oraz posiedzenia Komisji Międzyrządowej do spraw Handlu i Współpracy Gospodarczej.

Jak poinformowano w służbie prasowej, kraje omówił aktualny stan i perspektywy ukraińsko-libańskiej współpracy parlamentarnej, handlu, inwestycji i inne dziedziny będące przedmiotem wspólnego zainteresowania.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-