Członkowie G7 nazwali najważniejsze reformy na Ukrainie

Członkowie G7 nazwali najważniejsze reformy na Ukrainie

Ukrinform
Członkowie G-7 wymienili kluczowe reformy na Ukrainie, które będą popierać podczas francuskiej prezydencji w G7 – informuje grupa członków G7 w Twitter.

„Grupa G7 zauważa postęp w reformach, realizowanych od 2015 roku na Ukrainie, i będzie podejmować dalsze wysiłki w celu pogłębiania tych reform. Grupa określił kluczowe reformy, na których skupi swoje poparcie podczas francuskiej prezydencji w G7.”

Wśród tych reform jest stworzenie sądu antykorupcyjnego, reforma prokuratury, realizacja ustawy „O bezpieczeństwie narodowym Ukrainy,” modernizacja SBU, decentralizacja, reforma edukacji i tak dalej.

Grupa popierająca Ukrainę wśród członków G7 została stworzona po szczycie G7 w Elmau, w 2015 roku w celu zapewnienia postępu w reformach gospodarczych na Ukrainie poprzez skoordynowanie pomocy dla władz ukraińskich.

W 2018 r. G7 przewodniczyła Kanada.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-