Andrij Deszczyca opowiedział, jak Kreml próbuje zepsuć stosunki polsko-ukraińskie

Andrij Deszczyca opowiedział, jak Kreml próbuje zepsuć stosunki polsko-ukraińskie

Ukrinform
Rosyjskie służby specjalne wykorzystują skrajnie prawicowe i lewicowe siły do ​​destabilizacji stosunków między Ukrainą a Polską - stwierdził Ambasadora Ukrainy w Polsce Andrij Deszczyca podczas XII Forum Europa-Ukraina w Polsce, informuje Kanał 5.

Podobną politykę również prowadzi, aby zdestabilizować sytuację w innych krajach europejskich - powiedział dyplomata.

"Rosyjskie służby specjalne działają również w Polsce, starają się użyć skrajnie prawicowych i skrajnie lewicowych sił, aby wywrzeć presję na stosunki polsko-ukraińskie w celu osłabienia pozycji Polski w Unii Europejskiej. Ale Polska ma immunitet wobec Rosji. Oni wiedzą, czym jest Rosja i jakie zagrożeniem niesie - skomentował Deszczyca.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-