Hrojsman jedzie do Norwegii na forum biznesowe

Hrojsman jedzie do Norwegii na forum biznesowe

Ukrinform
28 stycznia premier Ukrainy Wołodymyr Hrojsman odwiedzi Norwegię, gdzie weźmie udział w ukraińsko-norweskim forum biznesowym.

Podał portal rządowy.

"Wizyta ma na celu wzmocnienie współpracy ukraińsko-norweskiej w polityce, handlu, gospodarce, inwestycjach i innych obszarach, nawiązanie bezpośrednich kontaktów między przedstawicielami środowisk biznesowych obu krajów. Jednym z głównych wydarzeń wizyty będzie ukraińsko-norweskie forum biznesowe", czytamy w raporcie

Jak zauważył premier, podczas spotkań międzynarodowych biznes jest bardzo ważnym czynnikiem z którym trzeba się liczyć w tego typu kontaktach.

"Dzisiaj będę w Oslo dla omówienia dalszej możliwości współpracy" - podał serwis prasowy gabinetu ministrów.

Premier podkreślił, że teraz dla Ukrainy kwestia przyciągania inwestycji jest jednym z priorytetów i może być realizowana poprzez tworzenie sprzyjających warunków dla zagranicznych inwestorów.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-