Samochód Sił Zbrojnych Ukrainy znalazł się pod ostrzałem w rejonie obwodu ługańskiego - jeden zabity, czterech rannych

Samochód Sił Zbrojnych Ukrainy znalazł się pod ostrzałem w rejonie obwodu ługańskiego - jeden zabity, czterech rannych

Ukrinform
Rano rosyjskie siły okupacyjne w obwodzie ługańskim rano ostrzelały samochód ukraińskiej armii, jeden żołnierz został zabity, czterech zostało rannych - podczas briefingu, oświadczył rzecznik Ministerstwa Obrony Dmitrij Guculak, poinformował korespondent Ukrinform.

„Według informacji sztabu Operacji Sił Połączonych rano w pobliżu osady Kateryniwka, rosyjsko-okupacyjne wojsko ostrzelało z ATGM (pol. Spike; przeciwpancerny pocisk rakietowy - red.) samochód ukraińskich żołnierzy, w wyniku czego jeden żołnierz zginął, a czterech zostalo rannych "- powiedział Guculak.

W odpowiedzi nasi wojskowi użyli broni, zadając strat okupantom.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-