Na Donbasie dziś trwa „cisza”

Na Donbasie dziś trwa „cisza”

Ukrinform
Do godziny 12.00, 23 stycznia, w rejonie działania Operacji Sił Połączonych nie odnotowano przypadków naruszenia reżimu zawieszenia broni przez wroga -podczas briefingu, oświadczył rzecznik Ministerstwa Obrony Aleksandr Motuzjanik.

"Od początku dzisiejszego dnia, do godziny 12.00 w rejonie działania ukraińskich Sił Zbrojnych nie odnotowano naruszenia reżimu zawieszenia zbroi, nie ma strat w szeregach ukraińskiej armii " - powiedział rzecznik.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-