Żadna siła nie zmusi Ukrainy do zboczenia z wybranej ścieżki – Poroszenko

Żadna siła nie zmusi Ukrainy do zboczenia z wybranej ścieżki – Poroszenko

Ukrinform
Armia, Stowarzyszenie z UE, bezwizowy reżim, decentralizacja i Tomos w sprawie autokefalii to kolejne kroki zgodne z naszym planem – powiedział Petro Poroszenko, podczas spotkania z mieszkańcami i prezydentem Złotonosza, informuje na Facebooku.

„Armia, Stowarzyszenie z UE, bezwizowy reżim, decentralizacja i Tomos – to nie jest public relations, a konsekwentne kroki zgodne z naszym planem: podążamy własną drogą, określa ją historia, a wiele osób oddało życie za prawo, by nią podążać. Dlatego dziś żadna siła nas nie zmusi z niej zboczyć!" - powiedział Poroszenko.

Jak powiedział szef państwa, program decentralizacji na dużą skalę otworzył ogromne możliwości rozwoju społeczności lokalnej. „I teraz to nie ktoś w Kijowie, ale wy sami decydujecie, co jest dla was najważniejsze, na co wydawać fundusze. Bądźcie aktywnymi członkami społeczności, wspierajcie tych, którzy robią porządek w miastach i wsiach".

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-