Na linii frontu dziś nie naruszono zawieszenia broni

Na linii frontu dziś nie naruszono zawieszenia broni

Ukrinform
18 stycznia, nie odnotowano przypadków naruszenia zawieszenia broni w rejonie działania Sił Połączonych - podczas briefingu, oświadczył rzecznik Ministerstwa Obrony Aleksandr Motuzjanik, poinformował korespondent Ukrinform.

„Od początku dnia, w obszarze działania Operacji Sił Połączonych nie odnotowano przypadków naruszenia zawieszenia broni, strat w szeregach wojska ukraińskiego nie ma” - powiedział Motuzjanik.

Zdaniem rzecznika sytuacja znajduje się pod pełną kontrolą Sił Zbrojnych Ukrainy.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-