Szefowie MSZ państw Unii Europejskiej i nowy przewodniczący OBWE pojadą do Donbasu

Szefowie MSZ państw Unii Europejskiej i nowy przewodniczący OBWE pojadą do Donbasu

Ukrinform
Ministrowie spraw zagranicznych wielu krajów UE oraz nowy przewodniczący OBWE i Minister Spraw Zagranicznych Słowacji Miroslav Lajczak pojadą w przyszłym tygodniu do Donbasu – jak oznajmił w środę na briefingu Minister Spraw Zagranicznych Ukrainy Pawło Klmkin - informuje Ukrinform.  

„Wielu ministrów (spraw zagranicznych - red.), nasi przyjaciele pojadą w przyszłym tygodniu do Mariupola. Nowy przewodniczący OBWE pan Lajczak pojedzie również do Donbasu” - powiedział Klimkin.

Zauważył, że ze względów bezpieczeństwa nie będzie mówił dokąd.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-