Klimkin o uwolnieniu zakładników Kremla: Rosja będzie grać w wybory

Klimkin o uwolnieniu zakładników Kremla: Rosja będzie grać w wybory

Ukrinform
Minister spraw zagranicznych Pawło Klimkin uważa, że ​​Rosja będzie wykorzystywać kwestię uwolnienia schwytanych marynarzy i więźniów politycznych dla technologicznej gry w kontekście wyborów na Ukrainie – jak oznajmił 8 stycznia w programie „Snidanok z 1+1”, podaje korespondent UKRINFORM.

„W rzeczywistości, wszystko jest całkowicie jasne, że najpierw będzie sąd (aresztowanych marynarzy - red.) - tak będzie grać Rosja. Rosja będzie grać w wybory. Wszyscy nasi przyjaciele i partnerzy, którzy rozmawiają i z prezydentem Rosji, i z wszystkimi, mówią: mamy wyraźne odczucie, że oni będą grać na wyborach. Oczywiście, to nie znaczy, że nie mogą zostać zwolnieni przed wyborami, ale to, że to będzie technologiczna gra na wyborach – i na prezydenckich i na parlamentarnych, i to dotyczy nie tylko marynarzy, dotyczy także innych więźniów politycznych - w stu procentach” - powiedział Klimkin.

Odpowiadając na pytania prowadzącego, czy to znaczy, że do wyborów nikogo z Ukraińców nie uda się uwolnić, minister powiedział, że nie traci nadziei.

"Pracujemy nad tym, staramy się pomóc ... Mamy kontakty ze wszystkimi - oficjalne i nieoficjalne" - powiedział Klimkin.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-