Ukraina ogłosiła noworoczną

Ukraina ogłosiła noworoczną "ciszę" w Donbasie od 29 grudnia

Ukrinform
Dowództwo Sił Połączonych od godziny 00.00 dnia 29 grudnia 2018 r. wprowadza bezterminowe zawieszenie broni na całej linii frontu z rosyjskimi siłami okupacyjnymi.  

"Aby bezpiecznie odbyły się święta Nowego Roku i Bożego Narodzenia w określonych regionach obwodów ługańskiego i donieckiego, zgodnie z umowami trójstronnej grupy kontaktowej, od godz. 00.00 (wg czasu w Kijowie), 29 grudnia 2018 r., Dowództwo Sił Połączonych wprowadza bezterminowe zawieszenie broni na całej linii frontu z rosyjskimi siłami okupacyjnymi"- czytamy w oświadczeniu.

Jednocześnie Dowództwo Sił Połączonych zastrzega sobie prawo do użycia dyżurnych środków ogniowych, w przypadku zagrożenia życia i zdrowia  wojskowych i cywilów, odpierając ataki na pozycje ukraińskiej armii, dla obrony obiektów infrastruktury wojskowej i cywilnej znajdującej się pod ochroną Sił Połączonych, by zapobiec ofiarom w ludziach, aktom terrorystycznym, próbom przejęcia broni, sprzętu wojskowego, - informują w sztabie.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-