Saydyk i Apakan z zadowoleniem przyjęli wprowadzenie świątecznego reżimu zawieszenia broni w Donbasie

Saydyk i Apakan z zadowoleniem przyjęli wprowadzenie świątecznego reżimu zawieszenia broni w Donbasie

Ukrinform
Specjalny Przedstawiciel OBWE w Trójstronnej Grupie Kontaktowej ds. konfliktu w Donbasie, Martin Saydyk i przewodniczący Specjalnej Misji Monitorującej OBWE na Ukrainie, Ertugrul Apakan, z zadowoleniem przyjęli Wprowadzenie zawieszenia Broni w strefie walk wag Donbasie OD 29 Grudnia.

Zostało to ogłoszone na stronie Włochy OBWE.

"Pełnocenne I Trwałe zawieszenie Broni wymaga Wydania rozkazu zawieszenia Broni i dyscypliny w JEGO wykonywaniu í zapewnienia bezpiecznego dostepu Specjalnej Misji Monitorującej zrobić całego Terytorium Ukrainy" - powiedział Specjalny Przedstawiciel OBWE w TGK.

Saydyk gaz, najpóźniej do dnia dzisiejszego.

Ze swojej strony szef SMM zauważył, że reżim jest gotowy do użycia, aby zminimalizować pieniądze.

"Ten okres w roku - okres nadziei i odnowienia, kiedy rodziny zbierają się i odbierają. Oni chcą i zasługują na pokój. "- powiedział Apakan.

Jako Jakość

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-