W obwodzie odeskim doszło do potrójnego wypadku: czterech zabitych, troje rannych ZDJĘCIE

W obwodzie odeskim doszło do potrójnego wypadku: czterech zabitych, troje rannych ZDJĘCIE

Ukrinform
Dzisiaj, 12 sierpnia, w wyniku zderzenia trzech samochodów w pobliżu miejscowości Strumok, w rejonie Tatarbunarskim obwodu odeskiego, cztery osoby zginęły, a trzy inne zostały ranne.

O tym poinformowało biuro prasowe policji regionu odeskiego.

„Organy ścigania ustalają okoliczności śmiertelnego wypadku na drodze Tatarburnary-Wilkowo. Cztery osoby zginęły w wyniku zderzenia samochodów Fiat, Toyota i Volkswagen w pobliżu miejscowości Strumok, a trzy zostały hospitalizowane”, czytamy w raporcie.

Jak wspomniano, na miejscu wypadku działa grupa dochodzeniowa - operacyjna zajmująca się badaniem wypadków drogowych. Ustalana jest tożsamość poszkodowanych i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-