W katastrofie lotniczej w Iranie zginęło 15 osób

W katastrofie lotniczej w Iranie zginęło 15 osób

Ukrinform
W wyniku katastrofy samolotu towarowego na zachodzie stolicy Iranu, Teheranu, zginęło 15 z 16 osób, znajdujących się na pokładzie – podaje agencja Reuters , powołując się na oświadczenie armii tego kraju.

"W wyniku katastrofy wojskowego samolotu Boeing 707, z powodu złej pogody w poniedziałek, zginęło 15 z 16 osób, znajdujących się na pokładzie"- informują.

Ocalały mechanik pokładowy został przewieziony do szpitala.

Wcześniej informowano o siedmiu ofiarach.

14 stycznia na zachód od Teheranu irański wojskowy samolot boeing 707 lecący z Biszkeku na lotnisko w pobliżu miejscowości Karadż, 40 km od stolicy Iranu . Na pokładzie było 16 osób.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-