Śnieg i zamiecie: Ukrainę pokryje atmosferyczny front

Śnieg i zamiecie: Ukrainę pokryje atmosferyczny front

Ukrinform
W sobotę 12 stycznia front atmosferyczny obejmie Ukrainę, w zachodniej i północnej części kraju spodziewane jest pogorszenie pogody. Informacja została podana  przez pogodynkę Natalię Didenko na Facebooku.

"Atmosferyczny front jest już na zachodniej granicy Ukrainy. Spowoduje w sobotę w zachodnich i północnych regionach silne opady śniegu. Mieszkańcy Kijowa! Sobota ze śniegiem i zamieciami śnieżnymi. Dla zakładów użyteczności publicznej pogoda nie jest zbyt dobra, ale mieszkańcy, którzy wybierają się na spacer, mają klasyczną zimę” - zauważyła.

Dodała, że kierowcy powinni wziąć ze sobą szczotkę -  dla oczyszczania samochodów, a dozorcy i podmiejscy mieszkańcy prywatnych domów będą musieli ciężko pracować - by oczyścić śnieg.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-