Eksplozja i pożar we Lwowie: ucierpiało pięć osób, jarmark zamknięto

Eksplozja i pożar we Lwowie: ucierpiało pięć osób, jarmark zamknięto

Ukrinform
Lwowska Rada Miejska podjęła decyzję o zamknięciu wszystkich świątecznych jarmarków, po tym, jak pięć osób zostało rannych w wyniku eksplozji i pożaru.

- Informuje Służba prasowa Rady Miejskiej.

"Komisje muszą do godz. 17.00 w dniu 23 grudnia zbadać targi pod kątem korzystania z urządzeń gazowych i sprawdzić stan ich bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Dopiero wtedy, odpowiednia decyzja zostanie podjęta w sprawie wznowienia ich pracy. - powiedział w oświadczeniu.

Jak poinformował podczas zebrania Władimir Zub, szef Departamentu Zdrowia Rady Miejskiej, rannym udzielono niezbędnej pomocy medycznej. Ogółem hospitalizowano 5 osób, z których dwie znajdują się na oddziale intensywnej terapii.

Jak donosi Ukrinform, w południe 22 grudnia na jarmarku bożonarodzeniowym, który odbywał się na jednej z głównych ulic Lwowa - prospekcie Swobody, w jednym z kiosków wybuchła butla z gazem. Są ofiary, które otrzymują pomoc medyczną i znajduj się w miejskim szpitalu nr 8.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-