Policja powiedziała, że prowokacyjne billboardy przedstawiające Poroszenkę zostaną usunięte

Policja powiedziała, że prowokacyjne billboardy przedstawiające Poroszenkę zostaną usunięte

Ukrinform
Plakaty agitacyjne przedstawiające prezydenta Petra Poroszenkę, który idzie donikąd, z napisem „Koniec” rozmieszczono z naruszeniem prawa, więc zostaną usunięte - powiedział przedstawiciel Policji Ukrainy Jarosław Trakało dla „Ukraińskiej prawdy”.

„Według wstępnej kontroli, ta reklama zewnętrzna opublikowana została z naruszeniem prawa, ponieważ nie zawiera informacji o instytucji, która drukowała, nakładzie, informacji o osobach odpowiedzialnych za druk i kliencie tych materiałów” - powiedział rzecznik policji.

Trakało powiedział, że dystrybucja reklamy zewnętrznej bez takich informacji pociąga za sobą karę i dodał, że billboardy usuną służby komunalne.

Przypomnijmy - w wielu ukraińskich miastach w niedzielę 14 kwietnia zaczęły pojawiać się nowe billboardy reklamowe, wykonane w stylu kampanii wyborczej prezydenta Petra Poroszenki.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-