Petro Poroszenko przyjechał na Stadion Olimpijski WIDEO

Petro Poroszenko przyjechał na Stadion Olimpijski WIDEO

Ukrinform
Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko przyjechał na Stadion Olimpijski w Kijowie, aby wziąć udział w debacie przedwyborczej - donosi korespondent Ukrinform.

Zełenski nie pojawił się na stadionie.

Prezydent Petro Poroszenko wystąpił przed swoimi zwolennikami na scenie w pobliżu Stadionu Olimpijskiego.

Szef państwa podkreślił, że czeka na Wołodymyra Zełenskiego i powiedział, że jego sztab zaprasza Zełenskiego do debaty „każdego dnia i na antenie każdego programu telewizyjnego”.

Przypomnijmy, Stadion Olimpijski otrzymał prośby o zorganizowanie debaty od upoważnionych przedstawicieli kandydatów - od przedstawiciela Poroszenki, złożono wniosek o przeprowadzenie debat 14 i 19 kwietnia oraz od przedstawiciela Zełenskiego - 19 kwietnia 2019 roku.

Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się 21 kwietnia.

Głosujący mogą zmienić miejsce głosowania do 15 kwietnia włącznie.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-