Petro Poroszenko będzie jutro na Stadionie Olimpijskim

Petro Poroszenko będzie jutro na Stadionie Olimpijskim

Ukrinform
Prezydent Petro Poroszenko w niedzielę 14 kwietnia przyjdzie na Stadion Olimpijski.

Jest to zgłaszane przez oficjalną stronę internetową prezydenta Ukrainy Petro Poroszenko .

„W niedzielę 14 kwietnia o godzinie 14:00 prezydent Ukrainy Petro Poroszenko przyjdzie na debaty Stadion Olimpijski” - czytamy w oświadczeniu.

Przypomnijmy, kandydat na prezydenta Ukrainy Wołodymyr Zełenski 3 kwietnia powiedział, że debata z drugim kandydatem na stanowisko głowy państwa - z Petro Poroszenką - powinna odbyć się na Stadionie Olimpijskim.

Petro Poroszenko zgodził się uczestniczyć w debatach na stadionie, ale podkreślił, że zgodnie z ustawą o wyborach prezydenckich debaty powinny odbywać się na bazie telewizji publicznej.

Poroszenko zaproponował Zełenskiemu przeprowadzenie debaty na Stadionie Olimpijskim 14 kwietnia. Jednocześnie podkreślił, że jest gotów przyjść na Stadion Olimpijski i 19 kwietnia - z wyjątkiem godziny, kiedy odbędzie się debata w telewizji publicznej.

Ostatecznie Wołodymyr Zełenski odmówił udziału w debacie na Stadionie Olimpijskim 14 kwietnia.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-