Zełenski opowiedział o szczegółach spotkania z Macronem WIDEO

Zełenski opowiedział o szczegółach spotkania z Macronem WIDEO

Ukrinform
Kandydat na prezydenta Ukrainy Wołodymyr Zełenski opowiedział o szczegółach spotkania z francuskim prezydentem Emmanuelem Macronem w Paryżu - podaje „Radio Swoboda”.

„Bardzo fajna, ciepła atmosfera, bardzo konstruktywne spotkanie, miałem przed sobą lidera zjednoczonej Europy. Omówiliśmy najważniejsze kwestie dla ukraińskiego społeczeństwa, dla całej Ukrainy. Rozmawialiśmy o życiu, o najważniejszym - o zakończeniu wojny w Donbasie - powiedział Zełenski.

Przypomnijmy, prezydent Francji Emanuel Macron spotkał się w Pałacu Elizejskim z kandydatem na prezydenta Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim.

Macron spotykał się również z innym kandydatem na prezydenta - obecnym szefem państwa Petro Poroszenką.

Francuskie media doniosły, że ​​celem tych spotkań jest „ocena stanu stosunków” i „perspektyw rozwiązania konfliktu w Donbasie”.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-