Zełenski ogłosił datę i godzinę debaty na Stadionie Olimpijskim

Zełenski ogłosił datę i godzinę debaty na Stadionie Olimpijskim

Ukrinform
Sztab kandydata na prezydenta, Wołodymyra Zełenski, przedstawił anons debaty na Stadionie Olimpijskim, zgodnie z którym powinny się one odbyć 19 kwietnia o godzinie 19:00.

Film został opublikowany na stronie sztabu Zełenskiego na Instagramie .

Przypomnijmy, kandydat na prezydenta Ukrainy Wołodymyr Zełenski 3 kwietnia powiedział, że debata z drugim kandydatem na stanowisko głowy państwa - z Petro Poroszenką - powinna odbyć się na Stadionie Olimpijskim.

Poroszenko zgodził się uczestniczyć w debatach na stadionie, ale podkreślił, że zgodnie z ustawą o wyborach prezydenckich debaty powinny odbywać się na bazie telewizji publicznej.

Stadion Olimpijski otrzymało prośby o zorganizowanie debaty od upoważnionych przedstawicieli kandydatów - od przedstawiciela Poroszenki, złożono wniosek o przeprowadzenie debat 14 i 19 kwietnia oraz od przedstawiciela Zełenskiego - 19 kwietnia 2019 roku.

10 kwietnia na konferencji prasowej rzecznik Poroszenki Oleh Miedwiediew powiedział, że Poroszenko zaprosił Zełenskiego do wzięcia udziału w debatach na Stadionie Olimpijskim 14 kwietnia o 14:14.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-