Zełenski o „debacie telefonicznej” z Poroszenką - staram się być mężczyzną WIDEO

Zełenski o „debacie telefonicznej” z Poroszenką - staram się być mężczyzną WIDEO

Ukrinform
Kandydat na prezydenta Wołodymyr Zełenski skomentował spór ze swoim rywalem Petro Poroszenką na antenie kanału „1+1”.

Powiedział o tym w komentarzach dla „Radio Swoboda”.

„Szczerze mówiąc, interesuje mnie tylko reakcja ukraińskiego społeczeństwa. Wydaje mi się, że byłem uczciwy, szczery, taki jakim jestem. Zgodziliśmy się, że 19 kwietnia odbędzie się debata na Stadionie Olimpijskim. Nigdy nie zmieniam zasad w moim życiu - staram się tak robić, staram się być, jak powiedział prezydent, „być mężczyzną” - powiedział Zełenski.

Przypomnijmy, 11 kwietnia prezydent pojawił się w programie „Prawo do władzy” i zaprosił do debaty Wołodymyra Zełenskiego. Jednak komik odpowiedział telefonicznie, że jest w Paryżu, a także po raz kolejny odmówił debaty w studiu publicznej telewizji i się rozłączył.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-