PKW zarejestrował prawie 700 obserwatorów międzynarodowych

PKW zarejestrował prawie 700 obserwatorów międzynarodowych

Ukrinform
Państwowa Komisja Wyborcza zarejestrowała kolejnych 16 oficjalnych obserwatorów podczas wyborów prezydenta Ukrainy 31 marca z państw obcych: z Japonii i z Polski.

Podano w komunikacie prasowym PKW, Ukrinform.

„Komisja zarejestrowała 16 oficjalnych obserwatorów podczas regularnych wyborów prezydenta Ukrainy w dniu 31 marca 2019 r .: 5 z Japonii, 11 z Rzeczypospolitej Polskiej”,czytamy w raporcie.

Tak więc od 14 marca PKW zarejestrowało 699 oficjalnych obserwatorów z 10 organizacji międzynarodowych i 7 państw obcych podczas regularnych wyborów prezydenta Ukrainy w dniu 31 marca 2019 roku.

Jak informowaliśmy, na Ukrainie 31 grudnia 2018 r. rozpoczęła się kampania następnych wyborów prezydenckich, zaplanowanych na 31 marca 2019 r.

8 lutego PKW zakończyła proces rejestracji kandydatów na stanowisko szefa państwa - zarejestrowano w sumie 44 kandydatów. Później pięciu pretendentów wycofało swoje kandydatury.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-