UIA wznawia loty między Ukrainą a Polską

UIA wznawia loty między Ukrainą a Polską

Ukrinform
Ukraine International Airlines kontynuuje wznawianie lotów, które zostały zawieszone z powodu skutków pandemii COVID-19.

Ukrinform został o tym poinformowany przez służby prasowe UIA.

W szczególności od dnia 18 czerwca 2021 roku UIA rozpocznie program lotów na trasie Kijów-Warszawa-Kijów we wtorki, piątki i niedziele.

Linia lotnicza zwróciła uwagę, że wygodny rozkład lotów umożliwia połączenie z kilkunastoma lotami międzynarodowymi i krajowymi przez Kijów, lotnisko w Boryspolu.

Ceny przelotów na trasie Kijów-Warszawa zaczynają się od 908 UAH, Warszawa - Kijów od 29 EUR w jedną stronę.

UIA przypomniało, że obecnie obowiązują ograniczenia epidemiologiczne przy przekraczaniu granic.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-