Ministerstwo Finansów uplasowało obligacje na sumę 14,16 mld UAH

Ministerstwo Finansów uplasowało obligacje na sumę 14,16 mld UAH

Ukrinform
Ministerstwo Finansów dnia 18 maja 2021 roku z przetargu na plasowanie krajowych obligacji rządowych (OWGZ) przyciągnęło do budżetu 14,16 mld hrywien

Jak podał Ukrinform, poinformowała o tym służba prasowa Ministerstwa Finansów.

„Zgodnie z wynikami plasowania obligacji krajowego kredytu rządowego z dnia 18 maja 2021 roku do budżetu państwa wpłynęło 14158 227547,71 hrywien” - czytamy w komunikacie.

Jak podawał Ukrinform, dnia 11 maja Ministerstwo Finansów Ukrainy pozyskało do budżetu 1,4 mld hrywien z przetargu na plasowanie krajowych obligacji rządowych (OWGZ).

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-