Narodowy Bank Ukrainy ustanowił kurs hrywny na poziomie 28,31

Narodowy Bank Ukrainy ustanowił kurs hrywny na poziomie 28,31

Ukrinform
Narodowy Bank Ukrainy we wtorek, 29 września 2020 roku, ustanowił oficjalny kurs hrywny na poziomie 28,3062 UAH za dolara - podał NBU na swojej stronie internetowej, informuje Ukrinform.

Oficjalny kurs hrywny w stosunku do dolara amerykańskiego ustalono na 28,3062 UAH za dolara wobec 28,2673 UAH za dolara w poniedziałek, kurs hrywny w stosunku do EURO ustalono na poziomie 33,0376 UAH za EURO wobec 32,8763 UAH za EURO dzień wcześniej.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-