Narodowy Bank ustalił oficjalny kurs hrywny na 28,27

Narodowy Bank ustalił oficjalny kurs hrywny na 28,27

Ukrinform
Narodowy Bank Ukrainy w poniedziałek 28 września 2020 ustalił oficjalny kurs wymiany hrywny na 28,2673 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny w stosunku do dolara USA ustalono na poziomie 28,2673 UAH za dolara. wobec 28,2487 UAH za dolara w piątek 25 września; kurs hrywny do euro został ustalony na poziomie 32,8763 UAH za euro wobec 32,8942 UAH za euro w piątek 25 września.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-