Narodowy Bank osłabił hrywnę do 27,18

Narodowy Bank osłabił hrywnę do 27,18

Ukrinform
W piątek 3 lipca 2020 r. Narodowy Bank Ukrainy osłabił oficjalny kurs hrywny na 41 kopiejek do 27,801 UAH za dolara wobec 26,77 UAH za dolara w czwartek - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny na dolara amerykańskiego został ustalony na 27,1801 UAH za dolara wobec 26,77 UAH za dolara w czwartek, a kurs hrywny na euro został ustalony na 30,6592 UAH za euro wobec 29,9971 UAH na euro dzień wcześniej.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-