Narodowy Bank wzmocnił kurs hrywny

Narodowy Bank wzmocnił kurs hrywny

Ukrinform
We wtorek 30 czerwca 2020 r. Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny na 1 kopiejkę do 26,6922 UAH za dolara wobec 26,7002 UAH za dolara w piątek - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego został ustalony na 26,6922 UAH za dolara wobec 26,7002 UAH za dolara w piątek, kurs hrywny do euro ustalono na 29,95 UAH za euro wobec 29,9122 UAH za euro w piątek.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-