Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił kurs wymiany hrywny

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił kurs wymiany hrywny

Ukrinform
Narodowy Bank Ukrainy w środę, 14 sierpnia 2019 r., zmocnił oficjalny kurs wymiany hrywny o 1 kopiejkę - do 25,1462 UAH za dolara wobec 25,1585 UAH za dolara we wtorek - podał NBU na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs wymiany hrywny UAH/USD ustalono na poziomie 25,1462 UAH za dolara wobec 25,1585 UAH za dolara we wtorek, kurs hrywny w stosunku do EURO ustalono na poziomie na 28,2190 UAH wobec 28,1624 UAH za EURO dzień wcześniej.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-