W Le Bourget Ukraińcy zaprezentowali rakiety Antares, Cyklon i statek kosmiczny ZDJĘCIA

W Le Bourget Ukraińcy zaprezentowali rakiety Antares, Cyklon i statek kosmiczny ZDJĘCIA

Ukrinform
Na 53 Międzynarodowych Targach Lotniczych na Paris Air Show w Le Bourget ukraińscy projektanci z Yuzhnoye i Przedsiębiorstwa Produkcji Maszyn zaprezentowali makiety obecnych i przyszłych rakiet nośnych, makietę statku kosmicznego i kriogeniczny zbiornik paliwa.

Podano na Facebooku przez serwis prasowy biura projektowego Juzhnoye.

„W naszym wspólnym pawilonie, razem z Przedsiębiorstwem Produkcji Maszyn , prezentujemy modele współczesnego pojazdu startowego Antares, perspektywicznych pojazdów startowych Cyklon-4M, Cyklon-1M i Majak-SH-5, model statku kosmicznego YuzhSat-1 i kriogeniczny zbiornik paliwa wykonany z wykorzystaniem nowoczesnych linii  produkcyjnych Przedsiębiorstwa Produkcji Maszyn”, podano w komunikacie.

Należy zauważyć, że ekspozycja ukraińskich producentów znajduje się na stoisku F249 w pawilonie 5. Delegacji przewodzi Aleksander Digtjarew, dyrektor generalny państwowego Przedsiębiorstwa Produkcji Maszyn. W programie pracy delegacji ukraińskiej zaplanowano szereg spotkań i negocjacji dotyczących ustanowienia i rozwoju współpracy w zakresie rozwoju pokojowego przestrzeni kosmicznej. Szczególna uwaga zostanie zwrócona na kwestie substytucji importu.

Serwis prasowy przedsiębiorstwa przypomniał, że Paris Air Show jest jednym z największych i najbardziej prestiżowych targów na świecie. Odbywa się raz na dwa lata i to tutaj prezentowane są innowacje i obiecujące osiągnięcia wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie samolotów i budowy silników, technologii kosmicznej i obronnej, najnowszych materiałów i technologii.

Według organizatorów targów, w tym roku w pokazach lotniczych bierze udział 2 462 firm z 50 krajów świata. Oprócz państwowego Przedsiębiorstwa Produkcji Maszyn i przedsiębiorstwa państwowego PO PMZ, Ukraina jest również reprezentowana przez państwowe firmy Antonow, Motor Sicz, Iwczenko-Progress i Ukroboronprom.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-