Międzynarodowe forum „Dni ukraińskiego biznesu” odbędzie się w Warszawie

Międzynarodowe forum „Dni ukraińskiego biznesu” odbędzie się w Warszawie

Ukrinform
X Międzynarodowe Forum „Dni Biznesu Ukraińskiego” odbędzie się 16 maja w Warszawie.

Forum odbędzie się pod patronatem Ambasady Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej i przy wsparciu Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju Polski, informuje własny korespondent Ukrinformu.

„W ramach forum uczestnicy omówią dynamikę rozwoju polsko-ukraińskiej współpracy handlowej i gospodarczej, perspektywy realizacji wspólnych projektów infrastruktury drogowej, projekty w dziedzinie energii odnawialnej i oszczędzania energii, trendy w rozwoju polsko-ukraińskiej współpracy w kompleksie rolno-przemysłowym”, informują organizatorzy forum.

Podczas forum wystąpią prelegenci z Ukrainy i Polski. W szczególności oczekuje się, że w forum wezmą udział przedstawiciele ministerstw przemysłu energetycznego i węglowego, a także rozwoju gospodarczego i handlu Ukrainy

Organizatorami forum są Stowarzyszenie Biznesu Ukraińskiego w Polsce i Grupa Prawna EUCON, a współorganizatorami są Konfederacja Pracodawców Lewiatan i państwowa innowycyjna instytucja finansowo-kredytowa.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-