Pierwsza internetowa platforma produktów spożywczych wystartowała na Ukrainie

Pierwsza internetowa platforma produktów spożywczych wystartowała na Ukrainie

Ukrinform
Ukraińska platforma żywnościowa (Ukrainian Food Platform) rozpoczyna pracę na rynku ukraińskim - pierwsza platforma internetowa do prezentacji i promocji ukraińskiej żywności wśród zagranicznych nabywców.

O tym Ukrinform został poinfoermowany przez służbę prasową Rady ds. Eksportu Żywności (UFEB).

„Dziś, poszukując nowych zasobów, UFEB zdecydował się na globalną cyfryzację informacji o ukraińskich produktach spożywczych. Ukraińska Platforma Żywnościowa jest pierwszą platformą internetową dla produktów spożywczych ze zintegrowanymi narzędziami, które umożliwią bezpośrednią komunikację między ukraińskimi producentami a zagranicznymi nabywcami”, czytamy w raporcie.

W UFEB zauważyli, że platforma jest prostą i wygodną usługą online dostępną zarówno dla ukraińskiej firmy, jak i międzynarodowej publiczności. Produkty spożywcze prezentowane są w formacie obrazów 3D i szczegółowych opisów w języku angielskim, arabskim i chińskim.

„Korzystając z nowoczesnej technologii cyfrowej w biznesie, dążymy do stworzenia jednolitego środowiska dla bezpośredniej komunikacji między ukraińskimi producentami żywności a zagranicznymi importerami, handlowcami, nabywcami. Ta usługa online stanie się skutecznym narzędziem zwiększania potencjału eksportowego, wchodzenia na nowe rynki i globalizacji żywność wyprodukowanej na Ukrainie”, powiedział przewodniczący Rady ds. Eksportu Żywności Bogdan Szapował.

Platforma jest całkowicie otwarta i każdy ukraiński producent będzie mógł zaprezentować swoją linię produktów. Aby to zrobić, musi wysłać żądanie i podać profil firmy i produktów. Dla firm członkowskich UFEB obowiązywać będą dodatkowe premie.

Oficjalna prezentacja Ukraińskiej Platformy Żywnościowej zaplanowana jest na początek lata, gdzie zaproszeni zostaną czołowi producenci żywności i przedstawiciele mediów.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-