Siedem elektrowni słonecznych powstanie w regionie żytomierskim

Siedem elektrowni słonecznych powstanie w regionie żytomierskim

Ukrinform
W różnych częściach regionu żytomierskiego inwestorzy zbudują 7 elektrowni słonecznych.

Donosi o tym żytomierska OGA.

„Po podpisaniu memorandum o współpracy z szefem OGA Igorem Gundiczem, inwestorzy wprowadzają 7 projektów w celu stworzenia alternatywnych źródeł energii”, czytamy w raporcie.

W szczególności pojawią się przemysłowe elektrownie słoneczne w powiatach luginskim, korostenskim, choroszewskim, lyubarskim, brusiłowskim, malinskim i czudnowskim.

Budowę elektrowni słonecznych w regionie prowadzą firmy z Ukrainy, Irlandii, Belgii, Francji, Litwy i USA.

Na początku tego roku w berdyczewskim regionie została uruchomiona pierwsza przemysłowa elektrownia słoneczna Ganskaja SES, w którą zainwestował Better Energy Energo A / S z Danii.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-