Narodowy Bank osłabił kurs wymiany hrywny do 27,09

Narodowy Bank osłabił kurs wymiany hrywny do 27,09

Ukrinform
Narodowy Bank Ukrainy w czwartek, 14 lutego, osłabił oficjalny kurs hrywny na 9 kopiejek - do 27,0928 UAH za dolara wobec 27,0075 hrywien za dolara w środę - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego wynosi 27,0928 UAH za dolara do 27.0075 hrywien za dolara w środę, kurs wymiany UAH/EURO ustala się na 30.6284 wobec 30.5077 UAH wczoraj.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-