Ukrenergo realizuje projekty inwestycyjne za ponad 1,5 mld EURO

Ukrenergo realizuje projekty inwestycyjne za ponad 1,5 mld EURO

Ukrinform
S.A. "Ukrenergo" realizuje ponad 100 projektów inwestycyjnych o łącznej wartości ponad 1,5 miliarda EURO.

Podał  serwis prasowy Ukrenergo na Facebooku.

"Ponad 100 projektów o łącznej wartości ponad 1,5 miliarda EURO jest tym, czym może poszczycić się w programach inwestycyjnych Ukrenergo" - czytamy w raporcie.

Wszystkie te projekty mają na celu modernizację ukraińskiego systemu energetycznego, przygotowanie go do integracji z europejskim, oraz przekształcenie Ukrenergo w operatora europejskiego systemu przesyłowego.

Jak podano, Ukrenergo przeprowadził publiczną dyskusję na temat projektu instrukcji dotyczących prezentacji i publikacji danych na temat rynku energii elektrycznej w celu publikacji na platformie przejrzystości internetowej ENTSO-E Transparency Platform. Publikacja danych na temat pracy ukraińskiego rynku energii na platformie przejrzystości ENTSO-E jest jednym z głównych zobowiązań Ukrenergo w ramach integracji systemu energetycznego Ukrainy z siecią europejską ENTSO-E w Europie kontynentalnej, które jest również zapisane w umowach o utworzeniu Wspólnego Europejskiego Rynku Energetycznego.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-