W 2018 r. ruch pasażerski na ukraińskich lotniskach wzrósł o 25%

W 2018 r. ruch pasażerski na ukraińskich lotniskach wzrósł o 25%

Ukrinform
Ruch pasażerski na ukraińskich lotniskach w ubiegłym roku wzrósł o 25% w porównaniu do 2017 roku. Poinfomował na Facebooku Prezydent Petro Poroszenko.

"W dniu 11 czerwca 2017 r. otworzyliśmy symboliczne drzwi do Europy i wprowadziliśmy system bezwizowy. Ważne było nie tylko uzyskanie ruchu bezwizowego, ale także poszerzenie możliwości podróżowania po konkurencyjnych cenach. W ubiegłym roku uzyskaliśmy doskonały wynik - ruch pasażerski ukraińskich lotnisk wzrósł o 25% w porównaniu z 2017 r. W 2018 r. ruch pasażerski na ukraińskich lotniskach po raz pierwszy przekroczył 20 mln rocznie "- zauważył Poroszenko.

Według niego, w ubiegłym roku udział tanich linii lotniczych w ruchu międzynarodowym osiągnął 30%, a "jeszcze kilka lat temu nie mogliśmy nawet marzyć o tym".

"Posuwamy się naprzód, nadal stwarzamy warunki dla Ukraińców do jeszcze lepszych podróży" - powiedział prezydent.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-